Team MaMi Style

Sme mladý, pružný kolektív, ktorý sa vám snaží „urobiť“ deň nie len dobrým jedlom, ale aj príjemným servisom a prístupom. Napriek tomu, že ležíme v srdci Liptova na Slovensku, chceme prinášať na naše/vaše stoly zdravú a chutnú gastronómiu, ktorá čerpá z talianskej a svetovej kuchyne. Používame lokálne, čerstvé suroviny spoločne s kvalitnými talianskymi produktmi, aby chute našich jedál boli čo najautentickejšie.

Majiteľom reštaurácie je Milan Križka, ktorý viac ako 20 rokov pracuje v gastropriemysle. Počas týchto rokov prešiel niekoľkými slovenskými i zahraničnými reštauráciami, v ktorých nazbieral dostatok skúseností, aby vedel vo svojom podnikaní ponúknuť zákazníkom všetko to, čo si zaslúžia. Jeho najvýznamnejším pôsobiskom bola talianska reštaurácia Osteria Lucio uprostred írskeho Dublinu, ktorú neobchádzali ani známe tváre tamojšieho a svetového showbiznisu. Blízke vzťahy s úspešným majiteľom reštaurácie a držiteľom prestížnej Michelin Star, mu pomohli preniknúť do tajov poctivého podnikania v gastronómii. Pevná vôľa a odhodlanie, spojené s pokorným prístupom k slovenskému zákazníkovi, sú nosnými poliermi, ktoré robia reštauráciu Mami Style tým, čím je dnes.

Našim šéfkuchárom je nemenej skúsený Janko Rajniak, ktorý pomáhal otvárať nejednu prevádzku na Liptove. Napriek svojmu pomerne mladému veku dokáže v kuchyni vytvárať malé gastrozážitky. Práve talianska kuchyňa je jeho srdcovou záležitosťou, ktorá ho motivuje prinášať na tanier vždy niečo nové. Poctivosťou vo varení a snahou o zlepšovanie vlastných kuchárskych zručností a zručností svojich spolupracovníkov sa snaží dosiahnuť jediný a najdôležitejší cieľ... Spokojného zákazníka. 

Veď všetci chceme len jedno. Aby vám u nás chutilo... :)

Masz pytania?


Restauracja
Zakwaterowanie
Znajdź nas
Ma Mi Style
033 01 Podtureň

Godziny otwarcia


Pondelok - Štvrtok
11:00 - 21:00
Piatok - sobota
11:00 - 22:00
Nedeľa
11:00 - 21:00
Facebook Instagram Booking